Home 2014 Gusht 8

Daily Archives: 08/08/2014

Lokalet e natës në Bujanoc në shënjestër të policisë

Aksioni në të njejtën kohë është ndërmarrë në disa lokale ku dyshohet për aktivitet jo të ligjshëm dhe striptiz-bare në qytetin e Bujanocit. Akoma...

Serbia lëshon dokumente ilegale identifikimi për kosovarët (Video)

Serbia jo që nuk është duke i zbatuar në tërësi marrëveshjet e arritura me Kosovën nën garancinë e Brukselit, por vazhdon t'i sfidojë institucionet...

Aksident i rëndë në afërsi të Bujanocit, lëndohet mërgimtari nga Maqedonia

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në afërsi të Bujanocit në Luginë, me ç`rast ka pësuar një familje shqiptare nga Maqedonia....

DJ Protone në Reload Streets festival

DJ-i i njohur shqiptar DJ Proton do të jetë pjesë e festivalit ndërkombëtar të muzikës tech house “Reload Streets Festival” që për tre ditë...

Thojini lamtumirë fryrjes së barkut me këto ushqime

Frutat e freskëta, sallatat, mjalti etj., janë disa nga ushqimet, të cilat ndihmojnë në një tretje të mirë. Në këtë mënyrë shmanget edhe ndjesia...