Home 2014 Maj 24

Daily Archives: 24/05/2014

Reali kampion i Evropës, arrin ‘La Deciman’ (VIDEO)

Real Madridi ka arritur ta fitoj Ligën e Kampionëve për këtë edicion. ‘Mbretërit’ triumfuan 4:1 ndaj Atleticos për triumfin e madh, të dhjetin në...

Puthja e Arian Çanit me modelen(video)

Seksi dhe ndikimi që ka ai në shoqërinë e sotme shqiptare është tematika e filmit artistik “Tirana ‘14”, një komedi që pasqyron realitetin e...

Manifestimi tradicional “Ditët e Komandant Lleshit”

   Manifetimi tradcional  “Ditët e Komandant Lleshit”  sot zyrtarisht ka filluar me vizitën tek  “Guart e Buajve”, aty  ku ra dëshmor Ridvan Qazimi –...

Digjeni flamurin që nuk e doni!

Flamujt e cilave vendeve të botës njerëzit duan t’i djegin më së shumti? Po ta bënit këtë në realitet, mund ta rrezikoni burgun. Prandaj, faqja...

Shpejt pritet të arrihet marrëveshja për uljen e çmimeve të sigurimeve

Çmimet aktuale të sigurimit të automjeteve dhe vështirësitë në kalimet kufitare ndërmjet Kosovës dhe Serbisë vazhdojnë të mbesin pengesa të panevojshme për qytetarët e...

Thaçi premton autostradën Prishtinë-Gjilan-Konçul

Kryeministri në largim Hashim Thaçi ka premtuar ndërtimin e autostradës Prishtinë – Gjilan-Konçul e cila sipas tij do të kushtojë 500 milionë euro. Thaçi në...