Home 2014 Maj 23

Daily Archives: 23/05/2014

Kur karate të flenë në shpirt(Video)

Të mësosh karate do të thotë, të kesh një shëndet të plotë. Të trashëgosh një artë dhe një kulturë në jetë. Njëri nga ata...

U vjedh benzinën amerikanëve, e pëson keq (Video)

Si do të reagonit nëse do të zini dikë duke iu vjedhur benzinën nga vetura e juaj? Kjo video është mënyra më e mirë...

Si i pritën vërshimet presidentët e Serbisë & Kroacisë

Nikolić vikend me raki e skarë ndërsa Josipović me jaht në Adriatik. Derisa Serbia po përballej me vërshime të mëdha, presidenti i vendit Tomislav...

ordani i shqetësuar për ofensivën e rebelëve në jug të Sirisë

Jugu i Sirisë, një territor i kontrolluar kryesisht nga forcat e Presidentit Bashar Al-Asad kohët e fundit është destabilizuar. Atje kanë depërtuar mijëra rebelë,...

Më në fund gati zyra për shqiptarët e Luginës

Gjilan - Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka pritur në një takim përfaqësuesit e Kosovës Lindore, Riza Halimi - deputet dhe lider...