Home 2014 Maj 11

Daily Archives: 11/05/2014

FLAMURI SIMBOL I UNITETIT TË BOSHNAKËVE

BIPBM-ja, uron Ditën Nacionale të Boshnjakëve   Në telegramin e urimit të Myftiut Saqipi, mes tjerash thuhet: E nderuara kryesi e Këshillit Kombëtar Boshnjak dhe i...

Parashikimi i motit gjatë gjith javës në Lugin

Sot mbi vendin tonë ka mbajtur mot me diell Temperatura më e ulët ishte 13 C , kurse, më e larta e ditës ka arritur...

Del lakuriq në mes të rrugës, por askush s’e dallon – VIDEO

Dukej sikur vajza që doli shëtitje kishte xhinse të veshura, por realisht nuk ishin të vërteta. Zbulojeni arsyen. Ka guxuar të dalë lakuriq nga mesi...

Popullariteti dhe sondazhet e opinionit

Popullariteti dhe sondazhet e opinionit Sondazhet mund të ndikojnë në mënyrën se si votojnë njerëzit, pasi njereëzit duan të dinë çfarë mendojnë fqinjët e tyre...

Në kufirin Preshevë – Tabanoc kapen 6 kilogram heroinë

Doganierët dhe policia kufitare në vendkalimin kufitar në Preshevë i kanë caktuar shtetasve hungarez K.J (58) dhe M.R.F (29) masa paraburgimi prej 48 orëve...