Home 2014 Maj 8

Daily Archives: 08/05/2014

Shenjat që tregojnë se ai është mashkulli i jetës suaj

Ka disa gjeste shumë të thjeshtë në dukje, por që mund të thonë shume për atë që keni në krah. Ja cilat janë disa...

Serbia, ndër tre vendet më të varfëra në botë

Steve Hanke, profesor i ekonomisë aplikative në Universitetin “Johns Hopkins” në Baltimore është autor i hulumtimit të “Indeksit të varfërisë” dhe sipas këtij hulumtimi...

Klipe të tjera nga MC Kresha

MC Kresha së shpejti do të lansojë edhe klipe të reja nga albumi “Emceeclopedy”. Nëpër rrjetet sociale raportohet se albumi do të publikohet këto ditë,...

Irina Shayk kapet zhveshur lart (Foto +18)

E dashura e Cristiano Ronaldos, modelja Irina Shayk padyshim që është njëra ndër femrat më seksi në botë. Tani ajo ka treguar edhe anën...

Eminemit i pëlqen të punojë me muzicientë ‘live’

Reperi amerikan, Eminem, mendon se puna me muzicientë 'live' i sjell atij një element shtesë në koncertet që i mban. Krijuesi i hitit “Rap God”...

Messi nuk ka kërkuar transferimin e Agueros

Babai i Lionel Messit, Jorge, ka hedhur poshtë spekulimet se djali i tij ka kërkuar nga Barcelona transferimin e Sergio Agueros. Eshtë pohuar nga disa...

Reali jashtë gare

Real Madridi ka reaguar shumë keq në javët vendimtare për titullin e Spanjës. Pikërisht në momentet kur Los Blancos duhej të fitonin, ata nxorën...

Çartet Ibra, gazetari ia zë rrugën djalit të tij (VIDEO)

Një gazetar francez ishte afër të pësonte ndonjë goditje nga suedezi, Zlatan Ibrahimovic, gjatë festës së PSG-së. Gazetari ia zuri rrugën djalit të Ibrahimovicit,...

Ish i përndjekuri kërcënoi të vetëdigjet me benzinë në studion e News24 (Video)

Të ftuar në rubrikën “Opionin” në televizionin News24, katër ish të përndjekur politikë - Kujtim Kaziu, Fatmir Hoxha, Seit Spahiu dhe Fatmir Lloci -...

Programi i USAID-it për zhvillimin e Sektorit Privat ndan grante për bizneset e reja

F T E S Ё   P U B L I K E për pjesëmarrje në programin e trajnimeve për fillim të biznesit dhe ndarje...