Home 2014 Prill 3

Daily Archives: 03/04/2014

Të shtunën, High 2 nga Babastars (Foto)

Hip hop 'labeli' shqiptar, Babastars, do të publikojë videoklipin e ri jo më larg se të shtunën, e bëhet fjalë për vazhdimin e hitit...

Çka s’duhet të hani pas stërvitjeve

Nëse ju kryeni aktivitet fizik dhe dëshironi të keni një linjë trupore perfekte, atëherë me siguri e dini se sa mund të sforcoheni në...

Pesë të plagosur në një aksident në Tetovë

Pesë të plagosur është bilanci i një aksidenti që ka ndodhur sot në aksin rrugor Tetovë – Pirok. Aksidenti ndodhi kur një makinë e tipit...

Preshevarja që dy herë mposhti sëmundjen e kancerit!

Në letrën më poshtë, dërguar nga Bardh Avdiu redaksisë së presheva.com, mund të lexoni se si preshevarja, Mirfane Avdiu, pas konstatimit nga mjekët se...

Arrestohen dhjetë zyrtarë komunal të Prishtinës

 Në orët e hershme të së enjtes janë arrestuar dhjetë zyrtarë të komunës së Prishtinës. Burime të Telegrafit bëjnë me dije se në mesin...

Baki Sadiki denohet me 22 vjet burg për trafikim droge (video)

Gjyqi regjional në Preshevë ka refuzuar sot ankesën e Baki Sadikut, duke fuqizuar vendimin me 22 vjet burg, për shkak të trafimit të 120...