Home 2014 Prill 1

Daily Archives: 01/04/2014

Vjedhja e votave më 16 mars është një tragjedi e kohës

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 <w:latentstyles DefLockedState="false" DefUnhideWhenUsed="true" DefSemiHidden="true" DefQFormat="false" DefPriority="99" LatentStyleCount="267"> <w:lsdexception Locked="false" Priority="0" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Normal"> <w:lsdexception Locked="false" Priority="9" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="heading 1"> <w:lsdexception Locked="false" Priority="10" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Title"> <w:lsdexception Locked="false" Priority="11" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false"...

PD e gatshme për zgjedhjet lokale kur do që të jenë

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin-top:0in; mso-para-margin-right:0in; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0in; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} Kryesia e ngusht e Partisë Demokratike  në Bujanoc së bashku me   kryetarët e...

Fejzullahu:Ndarja e bursave të premtën

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin:0in; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}  Kryeshefi për veprimtari shoqërore dhe  çështje publike pranë komunës së Bujanocit...

Mustafa:Nuk njohim deputetët shqiptarë që abuzuan me vota të qytetarëve

Nuk i njohim rezultatet e zgjedhjeve parlamentare në Serbi, nuk i njohim as dy deputetët shqiptarë që kanë arritur të mashtrojnë popullin, qeverinë dhe...

Shqiptarëve të veriut u ndërpritet transporti

Banorët shqiptarë të lagjes “Kodra e Minatorëve” në veri të Mitrovicës, kanë probleme të shumta të cilat po ua vështirësojnë jetën, por që më...

Kryetari i BFI-së në Maqedoni uron kryeministrin Erdogan

Drejtuar: REXHEP TAJJIP ERDOGAN-it Kryeministër i R.T. Lënda: TELEGRAM URIMI I nderuari Kryeministër Erdogan, Fitorja e madhe e AK Partisë, lider i secilës jeni Ju, në...

Maqedoni: Listat për deputetë po lustrohen

Komisioni i Lustrimit në Maqedoni deri nesër ka afat për të verifikuar dhe lustruar dosjet e kandidatëve për deputetë në listat për deputetë. Komisioni...