Home 2014 Mars

Monthly Archives: Mars 2014

Juve mbetet tabu për Mario Balotellin

Përballjet me Juventusin janë një mallkim për Mario Balotelli. Sulmuesi 23-vjecar I cili që kur është transferuar te Milani nuk ka luajtur në asnjë...

Eto’o: Shënoj edhe 50 vjeç

Samuel Etoo dhe Mourinho miq si më parë, ndoshta është pikërisht kështu, polemika ndoshta acaruese për protagonistët por argëtuese për publikun, mbi moshën e...

Kompany: Aguero e bën më të frikshëm Cityn

Kapiteni i Manchester City, Vincent Kompany mendon se rikthimi I Sergio Aguero nga dëmtimi do ti kthejë The Citizienz në një skuadër shumë më...

Adriano: Reali nuk e tremb Barçën

Forma e shkëlqyer e Realit të Madrdit gjatë këtij viti po mahnit gjithë Spanjën, megjithatë nuk ndodh kështu me Barcelonën dhe futbollistët e saj....

“Cristiano Ronaldo ka refuzuar Barcelonën”

Cristiano Ronaldo sot mund të kishte qënë në të njëjtën skuadër me Lionel Messin, por fati mesa duket ka qënë i shkruar që dy...