Home 2014 Mars 7

Daily Archives: 07/03/2014

“Januzaj i ngarkuar me presion nga Kosova”

Gazeta e njohur britanike, Daily Mail, shkruan se futbollisti i ri i Manchester Unitedit është ngarkuar shumë me faktin që nuk është paraqitur në...

Forcat ruse sulmojnë një bazë ushtarake ukrainase në Sevastopol

Ushtarë pro-rusë raportohet të kenë sulmuar një bazë ushtarake të Ukrainës jashtë Krimesë në qytetin e Sevastopol, dhe pastj janë tërhequr shpejt. Një korrespondent i...

Kanceri vërshon Maqedoninë

Rreth 800 pacientë të rinj diagnostifikohen me kancer në mushkëri gjatë çdo viti në Maqedoni. Kanceri i mushkërive është lloji më I shpeshtë I...

Gëzuar 7-Marsi

Normal 0 false false false EN-US ...

7 Marsi shënohet edhe në Bujanoc

Normal 0 false false false EN-US ...

Arifi: Urime 7 marsi “Dita e Mësuesit “

Urime 7 marsi “Dita e Mësuesit “ Ndihem i nderuar dhe i privilegjuar që në cilësinë e kryetarit të komunës së Bujanocit të gjithë...