Home Aktuale ​Moti sot dhe gjithë javen

​Moti sot dhe gjithë javen

294
0
SHARE

Mbi vendin tonë sot pritet të mbajë mot me diell Temperatura minimale do të luhaten nga 15C deri 17C , kurse maksimalet e ditës do të arrijnë në 30C

Ndërkohë sipas Institutit Hidrometeorologjik të Rajonit të Lugines dhe Kosovës dita e hëne do të shoqërohet me mot jo stabil, me diell dhe vranësira të dendura të cilat do të shoqërohen me riga shiu.

Prej të martes temperaturat fillojn të rriten maksimum deri ne 34 celsius /LuginaPress/

KOHA

 

 

 

LEAVE A REPLY